+421 903 386 940 verona@vestiarenuverony.sk

Hlavný výklad je robený cez cigánske karty. To, čo vyjde pri výklade, nie je však alfa a omega, že sa tak musí stať. Karty nám poradia a odhalia situácie, keď je potrebné to alebo ono v našom živote zmeniť. Môžeme situáciu ovplyvniť pozitívne, ale i negatívne. Závisí to od našich myšlienok, postojov k životu, Viery a vôle samého seba zmeniť. Zmeny správania sú nám nápomocné. Budúcnosť môže zmeniť ten, kto vyvinie patričné úsilie danú situáciu riešiť. Aj časovo sa môžu niektoré situácie v jednotlivých mesiacoch vymeniť, oddialiť alebo priblížiť.

Pre doplnenie celého výkladu ťaháme i z kariet Lásky, Sebalásky a Anjelských kariet.

Tvrdí sa „že veštenie s cigánskymi kartami je najspoľahlivejšie.“

Vodnár je pevné znamenie. Prislúchajúci orgán – lýtka. Najlepší deň v týždni je sobota a noc z utorka na stredu. Páči sa Vám modrá farba. Ochranný amulet je krištáľ, strom na dobitie energie je moruša a rastlina nevädza.

Všeobecný výklad pre znamenie vodnár na rok 2019

 

Ťažký rok za vami a lepší pred vami. Čo to ste si doriešili, uzavreli. Niektoré veci u vás boli potrebné jednoducho ukončiť, aby ste sa mohli pohnúť ďalej. Už dlhšiu dobu ste totiž stáli na mieste.

Darí sa vám v práci, ako keby ste v tejto oblasti ožili. S úsmevom na perách sa vám darí aj v plnení plánov, čo iní od vás očakávajú. Ale pozor, až tak to nepreháňajte. Aj telo a duša si potrebuje oddýchnuť.

Ak ste podnikateľ, ako keby sa prelomilo náročné obdobie v práci a konečne vám idú aj zisky. A nie malé. Ale pozor na kontroly.

Šťastena vám praje, spoliehajte sa na svoj rozum a schopnosti. Váš vnútorný hlas vám napovie, keď to bude treba.

Niečo v tomto roku budete riešiť so svojim dieťaťom. Či pôjde o pomoc v škole, či s financiami alebo aj dobrú radu, podajte mu pomocnú ruku. Odvďačí sa vám.

V láske to nemáte ľahké, srdiečko je troška smutné. Doprajte si komunikáciu, počúvajte milovanú osobu pri vás. Aj u nej sú túžby a sny. Spoločne prekonáte toho viac ako samostatne. Nezadaní, máte tu skôr kamarátsky vzťah ako lásku. Ale od kamarátstva je len kúsok k láske. Nevzdávajte to.

Tento rok sa prioritne nebudete zaoberať financiami, no práve preto ich budete mať dostatok. Doprajete si a aj pomôžete svojim blízkym. Ale nedajte sa zneužívať.

Namiesto dovolenky si skôr doprajete nejaký kurz, či štúdium, čo vás značne naplní a pomôže vám to zveľadiť i vaše schopnosti.

Ide vám tu aj jedno „bodnutie“ od priateľov, ktoré zabolí. Odpustite, nechajte odísť, príde niečo lepšie. S ostatnými priateľmi si budete naďalej spoločne užívať.

Zažijete tiež nejedno spoločenské posedenie, dobrú náladu a pohodu. Spoznáte nových ľudí, ktorí vás obohatia i do ďalších rokov.

Celkovo rok prežijete v pohode a bez prekážok. To najhoršie už máte za sebou.

Načo si dať pozor v roku 2019

 • Na priateľstvo
 • Na peniaze
 • Na srdiečko
 • Na lásku

Čo prinesie radosť v roku 2019

 • Pekné chvíle s rodinou
 • Posun v práci
 • Peniaze
 • Kurz, štúdium

 

LÁSKA

Tí, čo hľadajú lásku, príde, ale skôr vo forme priateľstva a až potom posun. Tí, čo majú lásku pri sebe, čo to ste si vyjasnili a napredujete. Neriešte už minulosť, zahoďte ju a tešte sa z prítomnosti. Aj keď je neraz srdiečko smutné a sklamané. Ešte prežijete pekné chvíle plné lásky, šťastia a pohody.

ZDRAVIE

Oslabená imunita vás tento rok môže potrápiť častejšie. Zápal, ktorý máte v tele sa môže usadiť na najviac oslabené miesto. Teplý čaj a dobrý silný vývar vám pomôže vyhnúť sa posteli. Tam treba ísť len s partnerom na preliečenie. Potrápia vás aj migrény, ktoré vám môžu udrieť na krčnú chrbticu. Pozor aj na tlak a potom tiež aj na bolesť lýtok.

PENIAZE

Peňažne ste na tom oproti minulému roku lepšie. Doprajete si, aj pomôžete. Neriešite ich, a preto ku vám prichádzajú samé od seba. Zlepšenie v pracovnej oblasti vaše financie zastabilizujú na dlhšie obdobie. Aj keď vás navštívi nečakaný výdaj, ťažkú hlavu si z toho robiť nebudete. Šťastná to osoba.

Čo Vám radia cigánske karty /čo zdokonaliť, rozvíjať/ v roku 2019?

 

Rozhodnúť sa pre niečo, je u vás, ako keby vám spadol kameň zo srdca. Nebojte sa, váš vnútorný hlas vám dobre napovie.

Karta Lásky na rok 2019 je „BOHATSTVO“ ste bohatí na rozdávanie citov a lásky. Ale nezabúdajte, že ako dávate, mali by ste aj dostávať.

Karta Anjela na rok 2019 je „PRÁVE JA“vaše JA – žiariace, silné, úspešné a inteligentné sa dostáva na povrch.

RADA od anjelov – nastupujete na cestu uzdravenia.

Životná cesta – využite svoje JA na rozvoj, posun svojich schopností. Neoľutujete.

Kľúč k vášmu srdiečku – namiesto toho, aby ste na všetkých mysleli, jednoducho všetkých milujte.

Čo si máte dopriať v roku 2019:

 • Vstúpte do svetla
 • Počúvajte svoj život
 • Začnite jednať

Čo bude pre Vás „naj“ v roku 2019 – kamarátstvo a z neho možná láska.

Čo Vám môže znepríjemňovať rok 2019strach, obava z nového, neznámeho.

S láskou v srdci Verona 🙂

*** Pozrite si aj moje videá – výklady zdarma (týždenné, víkendové, mesačné i denné) na: https://www.youtube.com/channel/UCsE9QBl0n-VOsq_6hMqHYrg

 

Ďakujem za komentár

Pin It on Pinterest

Share This

Ďakujem za zdieľanie

Zdieľaj horoskop so svojimi priateľmi :)