+421 903 386 940 verona@vestiarenuverony.sk

Hlavný výklad je robený cez cigánske karty. To, čo vyjde pri výklade, nie je však alfa a omega, že sa tak musí stať. Karty nám poradia a odhalia situácie, keď je potrebné to alebo ono v našom živote zmeniť. Môžeme situáciu ovplyvniť pozitívne, ale i negatívne. Závisí to od našich myšlienok, postojov k životu, Viery a vôle samého seba zmeniť. Zmeny správania sú nám nápomocné. Budúcnosť môže zmeniť ten, kto vyvinie patričné úsilie danú situáciu riešiť. Aj časovo sa môžu niektoré situácie v jednotlivých mesiacoch vymeniť, oddialiť alebo priblížiť.

Pre doplnenie celého výkladu ťaháme i z kariet Lásky, Sebalásky a Anjelských kariet.

Tvrdí sa „že veštenie s cigánskymi kartami je najspoľahlivejšie.“

Rak je vodné znamenie. Prislúchajúci orgán – žalúdok. Najlepší deň v týždni je pondelok a noc zo štvrtka na piatok. Páči sa Vám strieborná farba. Ochranný amulet je smaragd, strom na dobitie energie je vŕba.

Všeobecný výklad pre znamenie raka na rok 2019

 

Tento rok vás potrápi zdravie. Nie len jedno prechladnutie, ale aj zápalové ochorenia. Zápal vo vašom tele vás bude trápiť aj po ďalšie roky. Dôležité je pre vás, aby boli nohy a kríže v teple, potom to môžete ustáť.

Tento rok vám praje vo vašich záľubách a koníčkoch. Tu si dobre odbúrate stres a prevetráte hlavu. Začnite si obohacovať svoj život cestovaním a študovaním. Každá takáto vec vás posunie vo svojom živote dopredu. Či tu spoznáte nové priateľstvá, s ktorými môžete počítať aj do budúcna alebo tiež nezadaní môžu nájsť krásnu lásku. Aj v manželstve spoločná záľuba, koníček, vám pomôže k oživeniu vzťahu. Vôbec tu nie je dôležitý vek. Láska kvitne v každom veku.

Zadaní, nezabudnite na občasné oživenie vašej lásky. Prospeje to obidvom. Doma je pohoda, spokojnosť. Problémy nejaké síce sú a aj budú, ale vy z toho vyjdete milí raci ako víťazi. Ale to pre vás nie je nič nové.

Peniaze ku vám prichádzajú, tešte sa. Bude ich viac v tomto roku ako po minulé roky. Stará práca bude prosperovať naďalej, ale navštívi vás aj nový zdroj príjmu, čo pre vás nebude nič ťažké a ešte sa aj potešíte. Šťastena praje tento rok aj tým, čo prácu hľadajú. Aj keď to nebude to čo očakávate, ale dnes nie je doba na výber. Berte, čo vám príde a neobanujete.

Máte dobrú intuíciu, dajte na ňu. Aj sny sú vám nápomocné. Môžu vás varovať pred nebezpečenstvom, čo vám hrozí napríklad pri kúpe. Vidím tu totiž zlodeja pri vás. Hlavne, keď vám bude niekto chcieť stoj, čo stoj niečo predať. Pozor.

Neprajníci naokolo sa radi potešia vašej strate. Buďte rozvážni a všetko majte podložené v písomnej forme.

V tomto roku prežijete nie jedno rodinné stretnutie, svadbu a aj krstiny. Každá spoločenská akcia vám vyčarí úsmev na perách. Vážte si svoju rodinu. Tešte sa každej spoločnej chvíli s nimi.

Načo si dať pozor v roku 2019

 • Na peniaze
 • Na faloš
 • Na neprajníkov
 • Na prácu

Čo prinesie radosť v roku 2019

 • Peniaze
 • Pokoj na duši, šťastie
 • Pohodu v rodine
 • Vašu intuíciu
 • Prácu
 • Lásku

 

LÁSKA

Láska vás posúva dopredu. Máte pri sebe peknú lásku, oporu, podporu. Aj keď sa objaví problém, hravo ho zvládnete. Spoločné strávené chvíle s milovanou osobou vás vždy obohatia a zohreje srdiečko.

Nezadaní môžu nájsť blízku osobu po svojom boku počas dovolenky, cestovaní, ale aj pri svojich koníčkoch.

ZDRAVIE

Tento rok vás bude častejšie trápiť zdravie, ako po iné roky. Varovný prst na prechladnutie, ale aj na zápalové ochorenie. Zápal vás môže potom trápiť aj dlhšie obdobie. Koncom roka budete cítiť, že ste bez energie, telo bude unavené. Doprajte si teda oddych, dovolenku na nabratie nových síl do ďalšieho roka.

PENIAZE

Tohto roku ste na tom lepšie, ale milionármi nebudete. Doprajete si, konečne si kúpite nové auto a aj si zveľadíte svoj domov. Aj keď sa objaví sem tam nejaký nečakaný výdaj, zvládnete to ako nič. Do rodinného rozpočtu vám môže pomôcť aj nejaký ten žreb alebo tipovanie. Šťastena je ku vám naklonená.

Čo Vám radia cigánske karty /čo zdokonaliť, rozvíjať/ v roku 2019?

Všetky vaše nápady sú skvelé, nebojte sa ich použiť a popustiť uzdu fantázii. Vaša fantázia vynikne v pracovnej oblasti, kde na vás čaká úspech za úspechom.

Karta Lásky na rok 2019 je „CESTA“ vaše plány sa môžu veľmi rýchlo meniť, a je len a len na vás, či zmeníte stagnáciu alebo napredovanie.

Karta Anjela na rok 2019 je „KĽUD“vo vašom živote nastáva pokojné obdobie.

Rada od anjelov:  Všetko, čo budete tento rok riešiť, vyžaduje, aby ste si dôkladne zohnali potrebné informácie k danej situácii.

Životná cesta – v najbližších rokoch dokážete odolávať náročným úlohám, ktoré vám život prinesie do cesty.

Čo si máte dopriať v roku 2019:

 • Vrhnite sa smelšie do toho, čo vám príde do cesty
 • Žite v prítomnosti
 • Majte oči otvorené

Čo bude pre Vás „naj“ v roku 2019 – úsmev na perách, kľud pri riešení udalostí.

Čo Vám môže znepríjemňovať rok 2019 – vaše zdravie.

 S láskou v srdci Verona 🙂

*** Pozrite si aj moje videá – výklady zdarma (týždenné, víkendové, mesačné i denné) na: https://www.youtube.com/channel/UCsE9QBl0n-VOsq_6hMqHYrg

 

Ďakujem za komentár

Pin It on Pinterest

Share This

Ďakujem za zdieľanie

Zdieľaj horoskop so svojimi priateľmi :)