+421 903 386 940 verona@vestiarenuverony.sk

Hlavný výklad je robený cez cigánske karty. To, čo vyjde pri výklade, nie je však alfa a omega, že sa tak musí stať. Karty nám poradia a odhalia situácie, keď je potrebné to alebo ono v našom živote zmeniť. Môžeme situáciu ovplyvniť pozitívne, ale i negatívne. Závisí to od našich myšlienok, postojov k životu, viery a vôle samého seba zmeniť. Zmeny správania sú nám nápomocné. Budúcnosť môže zmeniť ten, kto vyvinie patričné úsilie danú situáciu riešiť. Aj časovo sa môžu niektoré situácie v jednotlivých mesiacoch vymeniť, oddialiť alebo priblížiť.

Pre doplnenie celého výkladu ťaháme i z kariet Lásky, Sebalásky a Anjelských kariet.

Tvrdí sa „že veštenie s cigánskymi kartami je najspoľahlivejšie.“

LEV je pevné znamenie. Prislúchajúci orgán – srdce, obličky. Najlepší deň v týždni je nedeľa a noc zo stredy na štvrtok. Páči sa vám zlatá, žltá farba. Ochranný amulet je achát, strom na dobitie energie je jaseň, rastlina slnečnica, imelo.

Všeobecný výklad pre znamenie Lev na rok 2019

 

Tento rok bude pre vás riešenie a doriešenie oblasti lásky. Už dlhšiu dobu cítite, že to nie je to, čo by ste chceli. Keď ste to nestihli vyriešiť v minulom roku, tento rok sa tomu nevyhnete. Nebojte sa skončiť, zahodiť staré, nefunkčné. Ste len krôčik k novému a lepšiemu. Každý túži po láske, objatí, a to je aj vo vašom prípade. Ale treba preto aj niečo spraviť, obetovať.

V pracovnej oblasti to máte ako na hojdačke. Aj keď to nie je pre vás vysnívaná práca, tešte sa z nej. Dajte si motiváciu, teda samotné peniaze, ktoré potrebujete a nebudete prácu riešiť. Terajšia práca sa ukazuje bez zmien, dlhodobo a pribudne vám ešte minimálne jedna. Peniaze sú a budú pre vás dôležité a potrebné.

Všetko, čo ste v minulom roku získali, nadobudli ostáva vaše bez zmien. V tomto roku sa môžete zbaviť nejakých záväzkov z minulosti, ako je splatenie pôžičky, čo vám vyčarí úsmev na perách.

Po finančnej stránke to budete mať troška lepšie tento rok, ale môže to byť aj s viacerými brigádami popri hlavnej práci. Poplatíte čo treba, aj si doprajete. Partner bude na tom s financiami tento rok lepšie ako vy.

Aby ste mohli fungovať na plné obrátky potrebujete oddych, načerpanie nových síl a energie. Jednajte teda tak, aby ste mohli hravo odolávať problémom, ktoré vás navštívia. Nemusí to byť len dovolenka, ale aj taký víkend nič nerobenia vám môže prospieť.

Rok vám preje na rodinné stretnutia, návštevy a krátke cesty. Komunikujte s každým, kto vám príde do cesty. Nedajte sa odradiť od vašich plánov a snov. Ste na dobrej ceste k ich uskutočneniu.

Aj keď vás tento rok potrápia rodinné záležitosti, vyjdete z toho ako víťaz. Všetko, čo budete riešiť v rodinnom kruhu, napríklad kupovať alebo predávať, majte písomné potvrdené. Zíde sa vám to v budúcnosti. Nepodpisujte nič, kým si to riadne neprečítate.

O energiu vás dosť bude oberať tento rok jeden člen z rodiny. Stále bude mať s vami problém, stále vás bude zaťažovať niečím, čo vám nepridá na úsmeve. Je to od vás veľmi pekné, že mu chcete pomôcť, ale nedajte sa využívať.

Načo si dať pozor v roku 2019

 • Na člena z rodiny
 • Na minulosť
 • Na prácu
 • Na peniaze

Čo prinesie radosť v roku 2019

 • Nový začiatok
 • Šťastie
 • Splní sa vám sen
 • Oddych

 

LÁSKA

Čo ste si nedoriešili v minulom roku ohľadom lásky, tento rok sa tomu nevyhnete. Ak ste v nefunkčnom vzťahu, nenaťahujte to zbytočne. Ukončite teda staré, nefunkčné a dajte šancu novému, krajšiemu. Srdce a aj duša musí pocítiť, že niekomu na vás záleží. Nefunkčnosť vzťahu sa vám odzkladlí na vašom zdraví.

ZDRAVIE

Máte oslabenú psychiku, a to hlavne z nefunkčného dlhodobého vzťahu. Srdiečko túži po láske a objatí. Pozor na ženské problémy a muži na funkčnosť svojho JA. Pečujte o celé telo, nie len o to, čo vás práve zabolí. Pozor na pitie alkoholu, tento rok sa budete k nemu viac nahýnať, ako po ostatné roky. Alkohol vám vaše problémy nevyrieši.

PENIAZE

Čo ste si v minulom roku zasiali, tak tento rok budete zberať. Je to jeden z mála rokov, ktorý je úspešný i po finančnej stránke. Niečo si vyplatíte, niečo aj našetríte a pomôžete aj deťom. V tomto roku vám prichádza nová šanca, kde sa dá zarobiť veľa peňazí. Využite ju.

Čo radia cigánske karty levom /čo zdokonaliť, rozvíjať/ v roku 2019?

Ukončite staré, nefunkčné. Tešte sa na nové a lepšie, čo už máte v ceste.

Karta Lásky na rok 2019 je „SVADBA“  v tomto roku máte možnosť stretnúť životného partnera, zamilovať sa, začať s niekým bývať alebo chystať zásnuby. Táto karta znamená aj dohodu medzi partnermi.

Karta Anjela na rok 2019 je „ROMANTIKA“doprajte si časté romantické večere s milovanou osobou.

Rada od anjelov – zotavenie vášho života.

Životná cesta – tento rok vám praje pri zveľaďovaní, budovaní vzťahu, manželstva alebo rodinného kruhu. Neriešte prioritne financie, tie tento rok nie sú pre vás až tak podstatné.

Kľúč k vášmu šťastiu: len sa trochu usmejte, obohatí vás to .

Čo si máte dopriať v roku 2019:

 • Ďakujte
 • Tá pravá cesta sa ukáže sama
 • Verte svojim rozhodnutiam

Čo bude pre Leva „naj“ v roku 2019 láska, nový začiatok.

Čo môže znepríjemňovať rok 2018nízke sebavedomie, strach z neznáma.

S láskou v srdci Verona 🙂     

 *** Pozrite si aj moje videá – výklady zdarma (týždenné, víkendové, mesačné i denné) na: https://www.youtube.com/channel/UCsE9QBl0n-VOsq_6hMqHYrg

 

Ďakujem za komentár

Pin It on Pinterest

Share This

Ďakujem za zdieľanie

Zdieľaj horoskop so svojimi priateľmi :)