+421 903 386 940 verona@vestiarenuverony.sk

Hlavný výklad je robený cez cigánske karty. To, čo vyjde pri výklade, nie je však alfa a omega, že sa tak musí stať. Karty nám poradia a odhalia situácie, keď je potrebné to alebo ono v našom živote zmeniť. Môžeme situáciu ovplyvniť pozitívne, ale i negatívne. Závisí to od našich myšlienok, postojov k životu, viery a vôle samého seba zmeniť. Zmeny správania sú nám nápomocné. Budúcnosť môže zmeniť ten, kto vyvinie patričné úsilie danú situáciu riešiť. Aj časovo sa môžu niektoré situácie v jednotlivých mesiacoch vymeniť, oddialiť alebo priblížiť.

Pre doplnenie celého výkladu ťaháme i z kariet Lásky, Sebalásky a Anjelských kariet.

Tvrdí sa „že veštenie s cigánskymi kartami je najspoľahlivejšie.“

KOZOROŽEC je základné znamenie. Prislúchajúci orgán – priedušky, pečeň, kolená. Najlepší deň v týždni je sobota a noc z utorka na stredu. Páči sa vám modrá, čierna farba. Ochranný amulet je jantár, strom na dobitie energie je dub, rastlina kosatec.

Všeobecný výklad pre znamenie KOZOROŽEC na rok 2019

 

Tento rok sa vám bude dariť hlavne v rodinných záležitostiach, týkajúcich sa najmä bývania, rekonštrukcie alebo sťahovania. Ak to tento rok nevyriešite, čo máte v pláne, nebude vhodnejší rok ako je tento. Nebojte sa zmien, šťastena stojí pri vás.

Stabilita v rodinnom kruhu je a aj bude zachovaná a možný nový člen do rodiny. Ak to nebude dieťatko, tak to môže byť psík.

Do vášho života tento rok prídu aj noví priatelia, s ktorými prežijete nie jednu dobrú akciu, či dovolenku. S priateľmi dosiahnete viac tento rok, ako po iné roky. Budú vám nápomocní, a to skoro vo všetkých oblastiach. Vážte si každého jedného, buďte aj vy oporou a podporou, ak to budú aj oni potrebovať. Toto majte počas celého roka na pamäti.

O peniaze nebude tiež núdza. Je to lepší rok pre vás, ako po minulé roky. Aj keď vás zaskočí nie jeden výdaj, poradíte si ako vždy a aj si doprajete. Tento rok je pre vás aj vhodný na robenie si rezervy do budúcna. Rezerva sa zíde v ďalšom roku a aj sa jej potešíte. Tohoročné príjmy vám poslúžia aj na splnenie svojho sna, ktorý máte už na dosah. Keď sa vám to podarí, pocítite pohodu na srdiečku a úsmev na perách.

Pozor na pokuty, kontroly, aj keď je pekné prispieť do štátneho rozpočtu, ale radšej si ich miňte na seba. Sebe doprajte. Tu sa ukázal varovný prst.

V letnom období vám prospeje dovolenka, budete unavení, vyčerpaní a dovolenka vám urobí dobre. Hľadajte tam, kde je relax, oddych a nie žúrovanie. Lebo telo môže byť ešte viac unavené po dovolenke ako pred.

Dobrý rok, aj čo sa týka práce. Aj keď vás nahnevá kolegyňa, ostávate naďalej. Pozor tu na stres a oslabenú imunitu.

Nejaká žena vás môže tiež oberať o energiu v rodinnom kruhu. Pozor, aby vám nezasahovala do rodinného kruhu.

Načo si dať pozor v roku 2019

 • Na pokuty
 • Na peniaze
 • Na oddych
 • Na prácu

Čo prinesie radosť v roku 2019

 • Priateľstvá
 • Lásku
 • Splnenie sna
 • Peniaze
 • Bývanie

 

LÁSKA

Kto nie je ženatý, vydatá, tento rok to vyzerá na zmenu, posun pre vás dopredu. Ukázala sa svadba a aj nový prírastok do rodiny. Je to ideálny rok aj na ukončenie nefunkčného vzťahu a na príchod nového, lepšieho. Nezadaní tiež pocítia lásku a šťastie.

ZDRAVIE

Zdravie vám slúži nadpriemerne. Pozor len na prechladnutie, kde vás potrápia priedušky a taktiež pozor na úrazy nôh. Keď pocítite bolesť krížov, prestaňte riešiť financie.

PENIAZE

O peniaze tohto roku nebude núdza. Ale nezabudnite aj na zadné dvierka, rezervu do budúcna. Neskôr sa zídu. Vhodný rok aj o zabojovanie vyššieho platu v práci. Dariť sa vám teda bude pri zarábaní financií, ale aj ich míňaní.

Čo radia cigánske karty kozorožcovi /čo zdokonaliť, rozvíjať/ v roku 2019?

Doprajte si na všetko čas, poriadne si všetko rozmyslite, pokiaľ niečo kupujete, tak len s riadnym podpisom a dokladom. Tešte sa s nových priateľstiev, vážte si ich!

Karta Lásky na rok 2019 je „NEISTOTA“ vo vzťahu riešite situáciu, s ktorou si neviete dať rady. Neviete ktoré rozhodnutie je pre vás to správne. Nevenovali ste dostatočnú pozornosť vášmu vzťahu a teraz ste si neistý.

Karta Anjela na rok 2019 je „MEDITÁCIA“ meditácia vám prinesie čistú myseľ a aj odpoveď na váš problém.

Kľuč k vášmu šťastiu –  úsmev posilňuje váš život.

Životná cesta – nenechajte si život prejsť pomedzi prsty.

Čo si máte dopriať v roku 2018:

 • Počúvajte svoje vnútro, nebráňte sa životu
 • Zahoďte minulosť
 • Doprajte si leňošenie

Čo bude pre Kozorožca „naj“ v roku 2019  úspech vo všetkých oblastiach.

Čo môže znepríjemňovať rok 2019  ženy vo vašom okolí, faloš, pretvárky.

S láskou v srdci Verona 🙂   

*** Pozrite si aj moje videá – výklady zdarma (týždenné, víkendové, mesačné i denné) na: https://www.youtube.com/channel/UCsE9QBl0n-VOsq_6hMqHYrg

 

Ďakujem za komentár

Pin It on Pinterest

Share This

Ďakujem za zdieľanie

Zdieľaj horoskop so svojimi priateľmi :)