+421 903 386 940 verona@vestiarenuverony.sk

Hlavný výklad je robený cez cigánske karty. To, čo vyjde pri výklade, nie je však alfa a omega, že sa tak musí stať. Karty nám poradia a odhalia situácie, keď je potrebné to alebo ono v našom živote zmeniť. Môžeme situáciu ovplyvniť pozitívne, ale i negatívne. Závisí to od našich myšlienok, postojov k životu, viery a vôle samého seba zmeniť. Zmeny správania sú nám nápomocné. Budúcnosť môže zmeniť ten, kto vyvinie patričné úsilie danú situáciu riešiť. Aj časovo sa môžu niektoré situácie v jednotlivých mesiacoch vymeniť, oddialiť alebo priblížiť.

Pre doplnenie celého výkladu ťaháme i z kariet Lásky, Sebalásky a Anjelských kariet.

Tvrdí sa „že veštenie s cigánskymi kartami je najspoľahlivejšie.“

VÁHY je základné znamenie. Prislúchajúci orgán – obličky, kríže, slabiny. Najlepší deň v týždni je piatok a noc z pondelka na utorok. Páči sa vám žltá farba. Ochranný amulet je zafír, strom na dobitie energie je breza, rastlina ruža.

Všeobecný výklad pre znamenie Váhy na rok 2019:

 

Nie moc ružový rok pre vás. Stále vás doháňajú problémy z minulosti. Aj keď ste si tu niečo doriešili, je to len zlomok vašich problémov.

Polepší sa vám po finančnej stránke, a to vám troška dá radosť do života. Celý rok bude pre vás prospešný ohľadom financií. Doprajete si, ale aj splatíte záväzky z minulosti. Takže dobrý rok na peniaze.

V ostatných oblastiach ste ako keby stále na mieste, v začarovanom kruhu, z ktorého neviete vyjsť. Stres a depresia sú vaše dobré kamošky.

Najvyšší čas na zmenu. Začnite od seba. Nízke sebavedomie a váhavosť vás dostalo tam, kde ste. Verte si! Ste úžasní ľudia a ukážte svetu, že vás nedostanú. Ale je to len a len o vás, nie o iných. Buďte úprimní a hlavne sami k sebe.

O niečo síce prídete, ale budete aj obdarení. Nič nie je také zlé ako to na prvý pohľad vyzerá. Do čoho sa pustíte, to sa vám podarí. Je to dobrý rok pre vás pri riešení rôznych problémov.

Vhodný rok na zakladanie si bývania, rekonštrukciu. Zútulnite si svoje hniezdočka lásky, kúpte niečo nové, čo oživí bývanie, urobí vám to radosť.

Lásku síce máte pri sebe, ale dominuje tu najmä vášeň, žiadostivosť. Nespokojnosť vo vzťahu sa len zhoršuje. I tu treba začať len a len od seba. Choďte na to inak, akoby z opačnej strany, podobne, ako keby ste dostali krídla, oživí to lásku i celý vzťah doma. Nekritizujte, počúvajte aj toho druhého. Doprajte si pekné romantické večere plné lásky a milovania. Spokojné budú obe strany. Ak plánujete dieťatko, vhodný rok, bábätko prinesie oživenie do rodinného kruhu.

Ste radi, že máte prácu, aj keď to nie je to, čo by ste chceli, ale buďte vďační. Nie ste na tom až tak zle. Práca sa tu ukazuje dlhodobo a bez zmien.

Doma vo všeobecnosti ide takmer všetko tak, ako má isť. Môže vás však potrápiť zdravie, nielen seba, ale aj staršieho člena v rodine. Obidvaja budete chodiť po vyšetreniach, čakať na výsledky, ale všetko dopadne dobre. Aj keď budete musieť byť na liekoch, stav sa stabilizuje.

Vy ste dôležití v tomto roku. Čo si doprajete, čo si kúpite, vám len pomôže napredovať. Doprajte si tiež sebalásku, v budúcnosti budete za to vďačný.

V celku je to rok pre vás, ako na hojdačke. Nejakých problémov sa zbavíte a opäť niečo nové príde. Verte, nikde to nie je dokonalé, tak na to aj vy začnite nazerať.

Načo si dať pozor v roku 2019

 • Na stres
 • Na peniaze
 • Na zdravie
 • Na zdravie blízkeho

Čo prinesie radosť v roku 2019

 • Peniaze
 • Práca
 • Bábätko
 • Sebaláska
 • Príroda

LÁSKA

Nevážite si dostatočne lásku, čo máte pri sebe. Varovný prst, aby ste o ňu neprišli. Ukážte blízkej osobe, že vám na nej záleží, že ste radi, že je pri vás. Aj malý darček poteší. Oživenie vzťahu vám môže priniesť bábätko do rodiny. Je to radosť, veselosť.

ZDRAVIE

Stres a depresia sú ako keby vaše kamošky. Sú pri vás denne a je najvyšší čas to zmeniť. Život je krásny, tešte sa z každej maličkosti. Ďakujte za všetko, čo máte. Dlhodobý stres sa vám tento rok odzrkadlí aj na vašom zdraví. U žien na ženských problémoch a u mužov v sexuálnej oblasti. Začnite žiť, nájdite si radosť do života, pretože nežijete, ale len prežívate. Tiež vás potrápi chrbát a aj nohy.

PENIAZE

Tento rok je lepší po finančnej stránke, ako minulý. Zarobíte, doprajete si a aj dovolenka sa ukazuje. Pokúšajte šťastenu, tak ako sa vám podarilo minulý rok niečo vyhrať, môže sa to podariť aj tento.

Ale nezabudnite aj na zadné dvierka, zídu sa neskôr. Ide ku vám nejaký mladý muž, čo bude mať finančný problém, potrebuje pomoc.

Čo radia cigánske karty váham /čo zdokonaliť, rozvíjať/ v roku 2019?

Lásku a najmä sebalásku. Začnite pracovať na sebe. Pozrite sa na seba, do svojho vnútra, musíte začať od seba, pretože nik iný nie je vinný za vaše problémy.

Karta Lásky na rok 2019 je „Starší muž“  ocitli ste sa v etape života, kde sa cítite osamelo. Tiež to môže znamenať – u žien, že bude mať o vás záujem nejaký starší muž.

Karta Anjela na rok 2019 je „Práve JA“dovoľte svojmu JA sa zviditeľniť. Vyzdvihne vás to a zväčší vám to sebavedomie.

Rada od anjelov – počúvajte svoju intuíciu.

Kľúč k srdiečku – skroťte svoju myseľ, budete nesmierne šťastní.

Životná cesta – žite teraz tu, v tomto okamihu.

Čo si máte dopriať v roku 2019:

 • Vstúpte do svetla
 • Požiadajte o vedenie
 • Buďte k sebe nežní

Čo bude pre Váhy „naj“ v roku 2019 sebaláska.

Čo môže znepríjemňovať rok 2019stres, depresia.

S láskou v srdci Verona 🙂  

*** Pozrite si aj moje videá – výklady zdarma (týždenné, víkendové, mesačné i denné) na: https://www.youtube.com/channel/UCsE9QBl0n-VOsq_6hMqHYrg

 

Ďakujem za komentár

Pin It on Pinterest

Share This

Ďakujem za zdieľanie

Zdieľaj horoskop so svojimi priateľmi :)