+421 903 386 940 verona@vestiarenuverony.sk

Hlavný výklad je robený cez cigánske karty. To, čo vyjde pri výklade, nie je však alfa a omega, že sa tak musí stať. Karty nám poradia a odhalia situácie, keď je potrebné to alebo ono v našom živote zmeniť. Môžeme situáciu ovplyvniť pozitívne, ale i negatívne. Závisí to od našich myšlienok, postojov k životu, viery a vôle samého seba zmeniť. Zmeny správania sú nám nápomocné. Budúcnosť môže zmeniť ten, kto vyvinie patričné úsilie danú situáciu riešiť. Aj časovo sa môžu niektoré situácie v jednotlivých mesiacoch vymeniť, oddialiť alebo priblížiť.

Pre doplnenie celého výkladu ťaháme i z kariet Lásky, Sebalásky a Anjelských kariet.

Tvrdí sa „že veštenie s cigánskymi kartami je najspoľahlivejšie.“

STRELEC je pohyblivé znamenie. Prislúchajúci orgán – stehná, hrdlo. Najlepší deň v týždni je štvrtok a noc z nedele na pondelok. Páči sa vám modrá farba. Ochranný amulet je ametyst, strom na dobitie energie je javor, rastlina klinček, šalvia.

Všeobecný výklad pre znamenie STRELEC na rok 2019

 

Tento rok nie je o nič lepší ako minulý. Čo ste nestihli doriešiť, tak tento rok vás dobehne. Neujdete tomu.

Treba tiež spojiť dokopy lásku a priateľstvá. Bude sa vám ľahšie dýchať. Od priateľstva je len kúsok k láske. Toto majte na pamäti po celý rok.

Doma je pohoda, praje vám šťastie v láske. Len nezabúdajte na stagnáciu vo vzťahu. Môže vám prísť nemilé prekvapenie. Nezabúdajte, že po búrke vždy vyjde slnko. To bude aj vo vašom vzťahu, či manželstve počas celého roka. Váš vzťah po búrke vždy zosilnie a vydrží.

Varovný prst sa ukázal, ako zlodej pri vás. Pozor, čo budete kupovať, tiež na doklady, či peňaženku v nákupných centrách. Pozor na každého predajcu, čo vám bude niečo na silu núkať. Dajte na pocit srdiečka. Máte dobré vyvinutý šiesty zmysel, a tak treba dať naň. Neobanujete…

Troška stres vám tento rok privodí jeden člen z rodiny, mladý muž, pravdepodobne syn, s ktorým vám ide ťažšie obdobie. Nezabúdajte, že krikom a trestom nič nevyriešite. Láska a objatie vám pomôže pohnúť sa pri riešení problémov. Buďte na úrovni kamarátstva v každej komunikácií.

V práci vám tento rok môže priniesť nový zárobok, celkovo nový posun v práci k lepšiemu pre vás. Ak máte vedúcu pozíciu, pozor na intrigy a faloš od podriadených. Ide vám, ako sa vraví „bodnutie od chrbta“, ale otrasiete sa a idete ďalej. Nezabúdajte, že práve s úsmevom odrovnáte každého nepriateľa, aj keď vám srdiečko bude plakať. Ale v podstate dobrý rok na prácu a aj zárobky. Ak hľadáte zmenu, tak šup, šup do toho. Ide vám a budete spokojní.

Darí sa vám, či v práci, doma, ale aj na cestách. Čo si viac priať. Tešte sa z nových vecí, ktorých bude v tomto roku dosť a nebudete sa nudiť. Raz začas zavolajte rodine, známym, potešíte ich.

Priatelia pri vás ostávajú aj naďalej, môžete sa na nich spoľahnúť, prežijete s nimi pekné a nezabudnuteľné chvíle.

Doprajte si cestovanie, čo máte radi a čo vám privodí pohodu a spokojnosť na duši. Aj keď dovolenka nemusí vyjsť v sezóne, nebudete o nič ukrátení i v neskorších mesiacoch. Ušetríte a ešte si aj dobre oddýchnete.

Načo si dať pozor v roku 2019

 • Na prácu
 • Na ženy
 • Na dieťa
 • Na zlodeja

Čo prinesie radosť v roku 2019

 • Lásku
 • Peniaze
 • Šiesty zmysel
 • Prácu

LÁSKA

Láska prekypuje vaším srdiečkom. Aj keď sa troška pohašteríte, tak viete to ustáť a láska sa ešte viac prehĺbi. Minulosť by ste mali nechať za sebou, tak sa tešte z prítomnosti. Užívajte si život, radosť, čo vám prinesie rodinný krb a samozrejme si treba dopriať vo vzťahu jeden druhého.

Nezadaní, ešte vám troška potrvá, kým nájdete tú správnu osobu vedľa seba, ale koniec roka môže byť pre vás úspešný.

ZDRAVIE

Pozor na podráždenosť, výbušnosť. Nohy, aby boli v teple, ukazuje sa tu prechladnutie od spodku a aj riadna angína. Pozor, čo budete piť, zvlášť studené. Ináč celkom dobrý rok, čo sa týka zdravia. Stres a oslabená imunita pri riešení problémov s deťmi. Láska a objatie lieči, tak si to často treba dopriať.

PENIAZE

Vhodný rok na nové investície, zmenu práce, čo vám privodí nové zárobky. Je čas si dopriať, užívať si zarobených peňazí. Ak uvažujete o pôžičke, hypotéke na kúpu svojho hniezdočka lásky, je vhodný čas. Nedajte sa ovládnuť strachom, či budete schopní splácania. Pošlite to preč, zvládnete to.

Čo radia cigánske karty strelcom /čo zdokonaliť, rozvíjať/ v roku 2019?

Keď vás navštívi problém, možno nejeden, tak vznikne predovšetkým preto, lebo máte nedostatok informácií o aktuálnej situácii a dianí okolo vás. Nestresujte, každý problém má dve odpovede. Dajte na šiesty zmysel.

Karta Lásky na rok 2019 je „SPRÁVA“  partner/ka vás uistí o svojich zámeroch. V prípade, ak ste sa dostali do konfliktu a uvedomili si podiel svojej viny, neváhajte a vyjadrite sa k nemu a dokážte sa ospravedlniť. Vydýchnete si.

Karta Anjela na rok 2019 je „POMOCNÍCI“počas celého roka neviditeľní duchovní učitelia nad vami stoja a vedú vás na správnu cestu života.

Rada od anjelov –  verte si!

Kľuč k vášmu šťastiu –  trpezlivosť nám dáva skutočnú radosť.

Životná cesta – nastávajú pozitívne zmeny vášho života, šťastie vám praje nielen v jednaniach, ale aj akciách ako sú oslavy, večierky atď.

Čo si máte dopriať v roku 2019:

 • Verte svojím rozhodnutiam
 • Prejavte svoju tvorivosť
 • Budťe vďačný za všetko 

Čo bude pre Strelca „naj“ v roku 2019 práca, posun, zmena, úspech.

Čo môže znepríjemňovať rok 2019nepresné informácie. Neraz vás dostanú do nepríjemnej situácie.

S láskou v srdci Verona 🙂

*** Pozrite si aj moje videá – výklady zdarma (týždenné, víkendové, mesačné i denné) na: https://www.youtube.com/channel/UCsE9QBl0n-VOsq_6hMqHYrg

 

Ďakujem za komentár

Pin It on Pinterest

Share This

Ďakujem za zdieľanie

Zdieľaj horoskop so svojimi priateľmi :)