+421 903 386 940 verona@vestiarenuverony.sk

Hlavný výklad je robený cez cigánske karty. To, čo vyjde pri výklade, nie je však alfa a omega, že sa tak musí stať. Karty nám poradia a odhalia situácie, keď je potrebné to alebo ono v našom živote zmeniť. Môžeme situáciu ovplyvniť pozitívne, ale i negatívne. Závisí to od našich myšlienok, postojov k životu, viery a vôle samého seba zmeniť. Zmeny správania sú nám nápomocné. Budúcnosť môže zmeniť ten, kto vyvinie patričné úsilie danú situáciu riešiť. Aj časovo sa môžu niektoré situácie v jednotlivých mesiacoch vymeniť, oddialiť alebo priblížiť.

Pre doplnenie celého výkladu ťaháme i z kariet Lásky, Sebalásky a Anjelských kariet.

Tvrdí sa „že veštenie s cigánskymi kartami je najspoľahlivejšie.“

ŠKORPIÓN je pevné znamenie. Prislúchajúci orgán – pohlavné orgány, žlčník. Najlepší deň v týždni je utorok a noc z piatka na sobotu. Páči sa vám červená farba. Ochranný amulet je akvamarín, strom na dobitie energie je buk, rastlina encián.

Všeobecný výklad pre znamenie Škorpión na rok 2019

 

Zaujímavý rok pred vami milí škorpióni. Budete riešiť všetko, či lásku, či prácu, či peniaze. Ale ukazuje sa, že si poradíte „ako vždy“ a ešte vás to posunie dopredu. Tak sa nevzdávajte!

V práci sa ukazuje nie jeden problém, čo vás bude ťažiť. Vždy to bude mať niečo spoločné s kolegami, kolegyňami. Stále sa budú pokúšať vás preskočiť, dostať sa vyššie ako ste vy. S pokojom na duši to dáte a vždy budú pod vami.

Tento rok vám môže prísť aj pekná ponuka na prácu, zmena, ktorá môže byť pre vás výzva, ale i obava, či to zvládnete. Jasné, že hej!

Troška vás bude oberať o energiu jeden člen z rodiny, zdravotné problémy, bude potrebovať vašu pomoc, starostlivosť a podobne.

V láske tento rok bude tiež nejedno pokušenie. Je len a len na vás, či to dovolíte alebo ustálite situáciu doma. Výbušnosť a žiarlivosť pošlite do hája, najvyšší čas, aj počúvať toho druhého. Láska je pri vás, ale ako keby ste boli stále nespokojní, stále vám niečo chýba. Tešte sa z toho, čo máte! Nikto a nič nie je dokonalé a ani nebude. Všetko je o komunikácií a tolerancií.

V tomto roku vás potrápi aj vaše zdravie, málo pijete čistej vody a rovnako pozor i na to, čo zjete. Je tu upozornenie na dlhodobé problémy s trávením a žlčníkom. Odzrkadľuje sa to aj na vašej váhe. Ide aj o nedostatok pohybu a športu.

Tento rok budete tiež cestovať, užívať si, čo si zarobíte a ukazuje sa tu nie jediná dovolenka. Nechváľte sa ale, závisť robí divy a potom môžete byť smutní z vlastných očakávaní, že sú iné, ako by ste sami chceli. Buďte pripravení, že to nedopadne vždy tak, ako si to vy predstavujete.

Peniaze boli, sú a aj budú, a to je aj vo vašom prípade. Idete tento rok krôčik po krôčiku, čo si zaumienite. Splní sa vám i nejeden sen, no tešte sa v tichosti. Obavy, čo má čaká a čo bude, zahoďte. Žite teraz, tu v tomto okamihu a užívajte si krásy života.

Načo si dať pozor v roku 2019

 • Na lásku
 • Na prácu
 • Na kolegov
 • Na zdravie – žlčník
 • Na faloš
 • Na zdravie z rodiny

Čo prinesie radosť v roku 2019

 • Novú prácu
 • Dovolenku a nie jedinú
 • Peniaze

LÁSKA

Nie jedno pokušenie vás navštívi tento rok. Ste stále nespokojní a stále vám niečo chýba. Pozrite sa na to z druhej strany. Máte lásku, a aj keď je doma „veselo“, vždy ostávate spolu. Samota je zlá a časom by ste boli smutní zo samoty. Aj keď to nie je ružové, ale ďakujte za to.

ZDRAVIE

Nedostatok pitného režimu sa odzrkadľuje na vašej váhe. Prospelo by vám aj troška pohybu. Telo je unavené a vyčerpané. Málo energie a nedostatok spánku. Doprajte si leňošenie, len tak ležte, nič neriešte a nerobte, prospeje to. Pozor aj, čo budete jesť, oslabený žlčník, trávenie.

PENIAZE

Peniaze boli, sú a aj budú. To je aj vo vašom prípade. Dostali ste do vienka, že viete zarobiť peniaze, ale aj tak sa vám zdá, že ich máte málo. Verte, že vždy dostanete len toľko, koľko potrebujete a buďte za to vďačný. Nie ste na tom až tak zle a ani nebudete do budúcna. Doprajete si pre seba dosť a tiež pomôžete aj rodine a dokonca si ešte aj odložíte.

Čo radia cigánske karty škorpiónom /čo zdokonaliť, rozvíjať/ v roku 2019?

Stres vyventilujte prechádzkami v prírode, kúpte si napríklad štvornohého maznáčika, ktorý vám zabezpečí pohyb na čerstvom vzduchu. Urobí vám to dobre.

Karta Lásky na rok 2019 je „PRETVÁRKA“  mali by ste zistiť, kde robíte chybu, lebo vo vašom vzťahu vládne chaos. Vo vašom vzťahu nie je niečo v poriadku. Niekto môže aj váš vzťah rozbiť.

Karta Anjela na rok 2019 je „ZHMOTNENÉ PRIANIA“vaše priania sú počas celého roka splnené, zhmotnené.

Rada od anjelov – v ceste máte vhodnú príležitosť, nepremeškajte ju.

Kľúč k srdiečku: hodnota vášho života závisí od vnútornej sily a vonkajšieho šťastia.

Životná cesta – dobre vyvinutá intuícia vás vždy posúva dopredu. To prvé, čo vám príde, je to správne pre vás.

Čo si máte dopriať v roku 2019:

 • Verte si
 • Spojte sa s blízkymi
 • Pripustíte, že ste skvelí

Čo bude pre Škorpióna „naj“ v roku 2019 financie

Čo môže znepríjemňovať rok 2019faloš, pretvárka.

S láskou v srdci Verona 🙂  

*** Pozrite si aj moje videá – výklady zdarma (týždenné, víkendové, mesačné i denné) na: https://www.youtube.com/channel/UCsE9QBl0n-VOsq_6hMqHYrg

 

Ďakujem za komentár

Pin It on Pinterest

Share This

Ďakujem za zdieľanie

Zdieľaj horoskop so svojimi priateľmi :)