+421 903 386 940 verona@vestiarenuverony.sk

Hlavný výklad je robený cez cigánske karty. To, čo vyjde pri výklade, nie je však alfa a omega, že sa tak musí stať. Karty nám poradia a odhalia situácie, keď je potrebné to alebo ono v našom živote zmeniť. Môžeme situáciu ovplyvniť pozitívne, ale i negatívne. Závisí to od našich myšlienok, postojov k životu, viery a vôle samého seba zmeniť. Zmeny správania sú nám nápomocné. Budúcnosť môže zmeniť ten, kto vyvinie patričné úsilie danú situáciu riešiť. Aj časovo sa môžu niektoré situácie v jednotlivých mesiacoch vymeniť, oddialiť alebo priblížiť.

Pre doplnenie celého výkladu ťaháme i z kariet Lásky, Sebalásky a Anjelských kariet.

Tvrdí sa „že veštenie s cigánskymi kartami je najspoľahlivejšie.“

Ryby sú pohyblivé znamenie. Prislúchajúci orgán – chodidlá, nohy. Najlepší deň v týždni je štvrtok a noc z nedele na pondelok. Páči sa Vám modrá farba. Ochranný amulet je opál, strom na dobitie energie je topoľ, rastlina jazmín.

Všeobecný výklad pre znamenie rýb na rok 2019

 

Rok ako z rozprávky. Všetko, čo si zaumienite sa vám podarí. Vo všetkých oblastiach budete mať úspech. Čo si viac priať?

O šťastie a radosť vás môže oberať iba nejaká žena /môže to byť matka, svokra/, ktorá vás často bude vytáčať. Budete pri nej ako vybuchujúca sopka. Pozrite sa na to z druhej strany. Skúste i v tomto nájsť niečo motivujúce, a napokon aj dobré, budete situáciu ľahšie znášať.

V láske vám ide pohoda, spokojnosť. Máte dobrú oporu, podporu. Vhodný čas na plánovanie potomstva. Len pozor na zasahovanie do vzťahu tretej osoby.

Keď plánujete hypotéku na kúpu, či rekonštrukciu bývania, tento rok je tiež na to vhodný. Len nezabúdajte, že ste dvaja, a tak obaja musia byť zainteresovaní v rozhodovaní, čo a ako.

Čo môžete tohto roku urobiť, tak robte na sto percent. Nič neodkladajte na ďalší rok, už sa vám to nemusí podariť. Tento rok je pre vás „naj“ na dosiahnutie všetkého, čo si zaumienite.

Doprajte si tento rok viac ako inokedy. Cestujte, študujte, plňte si svoje sny.  Neoľutujete.

Staré priateľstvá pretrvávajú, prídu aj nové a dlhodobé. Jeden priateľ vám veľmi pomôže pri nejakých úradných záležitostiach. Vy ako keby ste zastali na mieste a pomocou neho sa vaše záležitosti pohnú riadne dopredu. Tento priateľ vás podrží a bude stáť pri boku viac než jeden raz.

Čo sa týka riešenia problémov, niečo ste začali riešiť už v minulom roku a tento rok to doriešite. Aj  keď budú nejaké prekážky, vy to zvládnete. Prinesie vám to úsmev na perách, radosť do srdiečka. Budete spokojní, že ste po dlhom čase niečo dosiahli, kúpili, či dostavali.

Po finančnej stránke to budete mať striedavo oblačno. Aj keď financie sú, dlho sa u vás nezohrejú, ale viete presne kam majú ísť.

Aj práca vám pôjde tento rok lepšie, ako po iné roky. Ukazuje sa stabilita a aj nejaké odmeny. Nezamestnaní a tí nespokojní, konečne nájdu prácu svojich snov.

Načo si dať pozor v roku 2019

 • Na ženu
 • Na peniaze
 • Na prácu
 • Na úrady

Čo prinesie radosť v roku 2019

 • Peniaze
 • Prácu stabilnú
 • Splnenie si niečoho
 • Dobrého priateľa

 

LÁSKA

Čo to ste si v minulom roku užili so svojou láskou. Tento rok sa ukazuje kľudný a šťastný. Tí, čo plánujú prírastok do rodiny, tento rok je vhodný čas. Čo ste získali v oblasti lásky v minulom roku, vám ostáva aj v tomto. Tým, čo sa to nepodarilo, budú mať teraz úspech. Láska je krásna, silná a trvalá. Objatie lieči.

ZDRAVIE

V tomto roku budete častejšie cítiť nohy, ako po iné roky. Dôležité, aby boli v teple. Dajte pozor aj na pošmyknutie – možný úraz. Treba dať pozor i na stravovanie. Zaťaženie žalúdka a aj kilá navyše vám neprospejú. Pozor na pitný režim a vyhýbajte sa alkoholu. Nestresujte sa zbytočne pri vybavovaní úradných záležitostí. Prijímajte veci triezvo a s väčšou ľahkosťou, pretože v strese z okamihu situácie i tak nevyriešite nič a zbytočne si môžete ublížiť.

PENIAZE

Peniaze sú pre vás tento rok dosť dôležité a aj sa budete snažiť ich získať všade, kde sa dá. Pokúšajte aj šťastenu napríklad v žrebovaní, aj tu niekedy „motyka vystrelí.“ Veľká opora a aj pomoc pri vás je váš partner. Tu je tiež tento rok prispievanie do rodinného rozpočtu veľmi dobré. V pracovnej oblasti môžete dostať lákavú ponuku s pekným príjmom.

Čo rybám radia cigánske karty /čo zdokonaliť, rozvíjať/ v roku 2019?

Nehovorte, čo si naozaj myslíte. Hlavne pri vybavovaní úradných záležitostí sa držte na uzde. Vyhrážaním a krikom nič nedosiahnete.

Karta Lásky na rok 2019 je „MYŠLIENKY“  nebudete túžiť po spoločnosti, ale skôr sa aj so svojou láskou budete utiekať k samote, jeden pre druhého.

Karta Anjela na rok 2019 je „POŽEHNANIE“ –  boh a anjeli vám celý rok pomáhajú.

Rada  od anjelov – nebojte sa požiadať druhých o pomoc.

Životná cesta tento rok si doprajte viac ako inokedy. Keď sa vám podarí odložiť financie na horšie časy, pochváľte sa za to. Tešte sa zo všetkého, čo vám život tento rok dá.

Kľúč k vášmu srdiečku: vnútorné šťastie má schopnosť zničiť všetky zlé myšlienky a úmysly.

Čo si máte dopriať v roku 2019:

 • Choďte do prírody
 • Urobte si len tak radosť
 • Pomôžte niekomu

Čo bude pre Vás „naj“ v roku 2019 – splnenie si svojho sna

Čo rybám môže znepríjemňovať rok 2019nekritizujte, nepoučujte, iní to neocenia.

S láskou v srdci Verona 🙂

*** Pozrite si aj moje videá – výklady zdarma (týždenné, víkendové, mesačné i denné) na: https://www.youtube.com/channel/UCsE9QBl0n-VOsq_6hMqHYrg

 

Ďakujem za komentár

Pin It on Pinterest

Share This

Ďakujem za zdieľanie

Zdieľaj horoskop so svojimi priateľmi :)