+421 903 386 940 verona@vestiarenuverony.sk

Hlavný výklad je robený cez cigánske karty. To, čo vyjde pri výklade, nie je však alfa a omega, že sa tak musí stať. Karty nám poradia a odhalia situácie, keď je potrebné to alebo ono v našom živote zmeniť. Môžeme situáciu ovplyvniť pozitívne, ale i negatívne. Závisí to od našich myšlienok, postojov k životu, Viery a vôle samého seba zmeniť. Zmeny správania sú nám nápomocné. Budúcnosť môže zmeniť ten, kto vyvinie patričné úsilie danú situáciu riešiť. Aj časovo sa môžu niektoré situácie v jednotlivých mesiacoch vymeniť, oddialiť alebo priblížiť.

Pre doplnenie celého výkladu ťaháme i z kariet Lásky, Sebalásky a Anjelských kariet.

Tvrdí sa „že veštenie s cigánskymi kartami je najspoľahlivejšie.“

Panna je pohyblivé znamenie. Prislúchajúci orgán – žalúdok, trávenie, brucho. Najlepší deň v týždni je streda a noc zo soboty na nedeľu. Páči sa vám fialová, ružová farba. Ochranný amulet je turmalín, strom na dobitie energie je lieska, rastlina konvalinka, majorán.

Všeobecný výklad pre znamenie panna na rok 2019

 

Láska, ktorá vás navštívila v minulom roku sa bude len a len prehlbovať. Konečne cítite šťastie, pohodu, spokojnosť na srdiečku. Po dlhom čase, veľmi dobrý rok pre vás.

Ešte síce budete tento rok riešiť financie, ešte vás tu čaká niečo s úradmi, či súdmi, ale už je to posledné, čo vás doháňa z minulosti.

Do čoho sa pustíte, to vám vyjde. Konečne rok, kde bude pri vás stáť šťastena, a to vo všetkých oblastiach.

Domov, láska a rodina sa vyvíja podľa vašich plánov. Priaznivé obdobie sa tu ukazuje dlhodobo. Máte pri sebe vytvorený dobrý základ. Tak sa tešte.

Tento rok sa ukazuje vhodný pre vás aj na cestovanie a uzatváranie nových priateľstiev. Každá cesta, kam sa vyberiete vás obohatí a aj posunie k napredovaniu. Vážte si nových priateľov, prežijete s nimi spoločné pekné chvíle.

Tohto roku sa vám bude aj mimoriadne dariť v zarábaní peňazí. Sú pre vás nesmierne dôležité, ale majte na pamäti, že peniaze nie sú všetko. Aj keď vás doháňa nie jeden záväzok z minulosti, tak tento rok to hravo zvládnete. Konečne vám odpadne bremeno. Prijmite to s vďakou.

Vraví sa, že umenie je mlčať, a to je aj u vás veľmi dôležité na tento rok. Nechváľte sa so svojimi úspechmi, aj s vyšším príjmom, nepriateľ číha na každom roku. Nehovorte nikomu o svojich snoch, túžbach, nepriateľ vám to nedopraje. Všetko si nechať pre seba a tešte sa zo svojich úspechov v tichosti.

Stres odbúrate častými stretnutiami s rodinou, či známymi a s deťmi. Zmenia sa vám energie, vyčarí vám to úsmev na perách.

Nejaká staršia žena v rodine, mamina, svokra, môže mať zdravotné problémy, je tu ja pobyt v nemocnici. Troška si poleží, oddýchne, stav sa stabilizuje a ide domov na liekoch. Tu si bude musieť dávať pozor do budúcna, nie je to už mladica.

V práci máte vytvorený dobrý základ, ukazuje sa dlhodobá práca s prosperitou. Je tu jedna kolegyňa, ktorá má ku vám dobrý pracovný vzťah, a tak je aj radosť a veselosť v práci. Nad nadriadeným budťe nad vecou.

Načo si dať pozor v roku 2019

 • Na minulosť
 • Na peniaze
 • Na zdravie staršej ženy
 • Na prácu
 • Na úrady
 • Na stres

Čo prinesie radosť v roku 2019

 • Peniaze
 • Láska
 • Pohoda v práci
 • Kolegyňa

 

LÁSKA

Dobrý rok na lásku. Vaša láska sa prehĺbi a môže sa spečatiť svadbou, spoločným bývaním. Môže prísť aj nový člen do rodiny, ak si to želáte. Rozprávajte sa aj o maličkostiach, navzájom stojte pri sebe. Nezabúdajte, ale aj na slobodu vo vzťahu. Kto nechce byť pri vás tak nebude.

ZDRAVIE

Vaše zdravie je v podstate v poriadku, láska vás dobíja a lieči. Ste čulí a máte aj dosť energie. Stres, čo vás ovládne, bude len pri riešení finančných problémov z minulosti. Doprajte si odpočinok, relax, tiež ruka v ruke aj s láskou.

PENIAZE

Výborný rok na zarábanie financií. V pracovnej oblasti ste si urobili dobré základy a už budete len žať úrodu. Čo to si doriešite, ale aj doprajete. Ukazuje sa tu aj vaša vysnívaná dovolenka. Ukázalo sa mi, že vaše srdiečko po niečom veľmi túži. Ale máte obavu, či budete mať na to. Samozrejme že áno, a tak sa nastavte, aby v roku 2019 ste si to aj dopriali.

Čo radia cigánske karty pannám /čo zdokonaliť, rozvíjať/ v roku 2019?

Tento rok vám môže priniesť nie malé peniaze. Šance budú a aj možnosti, len budťe sami sebou.

Karta Lásky na rok 2019 je „ZMENA“  začne sa vám dariť v oblasti lásky. Zmena vám prinesie väčšiu istotu a pohodu vo vzťahu.

Karta Anjela na rok 2019 je „PRIATEĽSTVO“ prichádza zmena medzi vami a vašimi priateľstvami. Budťe s láskou úprimní k sebe a aj svojim priateľom.

Rada od anjelov – využite každú jednu príležitosť, čo vám život ponúkne.

Životná cesta – nenechajte sa oklamať, obalamutiť a podviesť.

Kľuč k šťastiu – odpustenie je tvárou šťastia.

Čo si máte dopriať v roku 2019:

 • Dôverujte svojim rozhodnutiam
 • Začnite jednať
 • Doprajte si leňošenie

Čo bude pre panny „naj“ v roku 2019láska

Čo môže znepríjemňovať rok 2019 nepriateľ pri vás.

S láskou v srdci Verona 🙂  

*** Pozrite si aj moje videá – výklady zdarma (týždenné, víkendové, mesačné i denné) na: https://www.youtube.com/channel/UCsE9QBl0n-VOsq_6hMqHYrg

 

Ďakujem za komentár

Pin It on Pinterest

Share This

Ďakujem za zdieľanie

Zdieľaj horoskop so svojimi priateľmi :)