+421 903 386 940 verona@vestiarenuverony.sk

Hlavný výklad je robený cez cigánske karty. To, čo vyjde pri výklade, nie je však alfa a omega, že sa tak musí stať. Karty nám poradia a odhalia situácie, keď je potrebné to alebo ono v našom živote zmeniť. Môžeme situáciu ovplyvniť pozitívne, ale i negatívne. Závisí to od našich myšlienok, postojov k životu, viery a vôle samého seba zmeniť. Zmeny správania sú nám nápomocné. Budúcnosť môže zmeniť ten, kto vyvinie patričné úsilie danú situáciu riešiť. Aj časovo sa môžu niektoré situácie v jednotlivých mesiacoch vymeniť, oddialiť alebo priblížiť.

Pre doplnenie celého výkladu ťaháme i z kariet Lásky, Sebalásky a Anjelských kariet.

Tvrdí sa „že veštenie s cigánskymi kartami je najspoľahlivejšie.“

Býk je pevné znamenie. Prislúchajúci orgán – krk, žalúdok, zátylok. Najlepší deň v týždni je piatok a noc z pondelka na utorok. Páči sa vám žltá farba. Ochranný amulet je achát, strom na dobitie energie je jelša a rastlina fialka, tymian.

Všeobecný výklad pre znamenie býka na rok 2019

 

Tento rok bude pre vás nesmierne dôležitá intuícia. Bude ako váš varovný prst, radca, aj stopka. To prvé, čo vám prejde hlavou, onen stisk na hrudi pri danej situácii pri rozhodovaní „kudy kam“ je váš radca. Držte sa toho po celý rok a neobanujete.

Doma kvitne láska a všetko je tak, ako má byť. Ak máte v pláne rekonštrukciu, zveľaďovanie hniezdočka lásky, pokojne sa  môžete  tento rok do toho pustiť. Pôjde vám to ako nič a ešte ostanú aj financie.

Finančne budete tento rok na tom podobne ako vlaňajší. Niektorí z vás, ešte budete dačo riešiť z vlaňajška, ale bude to už to posledné, čo vás ťaží. Máte toľko, koľko potrebujete a nezmeníte to. Iní sú na tom aj horšie.

Problémy v práci, faloš, pretvárky sa uzemňujú, zmierňujú, a tak tento rok to budete mať ľahšie. Zmeny, ktoré nastanú v práci, prinesú novú energiu a aj nových kolegov. Ukáže sa tu spriaznená duša pre vás, takže sa budete do práce dokonca tešiť. Konečne pohoda a kľud. Tlaky a stres môžu byť až koncom roka, ale hlavne pre splnenie pracovných plánov.

Dovolenka sa tiež tento rok ukazuje, ale nie v letnom období. Ako keby bolo „naj“ pre vás zima, zimné obdobie. Napríklad lyžovačka, by vám dobre prevetrala hlavu. Pozor ale na úraz ruky.

Okolo jari prežijete pekné spoločenské akcie, kde prídete na nové myšlienky a aj si dobre oddýchnete. Môžete síce zvažovať, ako sa niektorým akciám vyhnúť, no nepodarí sa vám to. Potom si poviete, no ako dobre že ste išli.

Dajte pozor na reči, niekedy je dobré zakúsnuť si do jazyka, a to hlavne pri riešení rodinných záležitostí. Staršia žena /mama, svokra / vás nie raz dostane do výbušnosti. Potom bude doma od vašej polovičky hubová polievka. Porozmýšľajte, či vám to stojí za to. Nastavte sa jedným uchom dnu a druhým von.

Načo si dať pozor v roku 2019

 • Na staršiu ženu
 • Na zdravie – nedostatok energie
 • Na nedostatok peňazí
 • Na ruku

Čo prinesie radosť v roku 2019

 • Intuíciu
 • Lásku
 • Dobrého kolegu
 • Lyžovačku

LÁSKA

Láska sa prebrala k životu. Doma to je super a aj vám to vo všetkom klape. Niekedy je ale dobre nechať hovoriť aj druhú stranu, aj keď sa s tým nestotožňujete. Urobíte radosť láske, že ste ju nechali povedať si svoj názor. Tí, čo ukončili staré a nefunkčné, neľutujte, uzavrite to, nebudete totiž dlho sami. Aj vy si budete tento rok zveľaďovať svoje bývanie a láskou.

ZDRAVIE

Láska a objatie lieči a to je aj vo vašom prípade. Ste plní energie, prekypujete spokojnosťou. Pozor na ruky, či úraz alebo presilenie, ktoré vám privodzuje predovšetkým stres. Je tu aj bolesť ramien. Doprajte si relax v turistike, či v prírode. Stres odbúrajte športom. Pozor na krvný tlak a cievy. Pohár červeného vína každý večer, vám len prospeje.

PENIAZE

Máte toľko koľko potrebujete. Poplatíte, čo treba a aj si užijete. Stabilita práce, vám môže priniesť aj nejaké tie odmeny a spokojnosť. Pozor na požičiavanie financií, aj keď to môže byť niekto blízky z rodiny. Ťažko sa potom budú vracať. A ako keby ste ich už ani nemali uvidieť. Radšej investuje do rekonštrukcie, tam príde radosť a veselosť.

Čo radia cigánske karty býkom /čo zdokonaliť, rozvíjať/ v roku 2019?

Vaša intuícia vás navedie vždy na cestu, ktorou máte ísť. Aj keď sa vám bude zdať, že to nie je to správne alebo je to veľmi ťažké, verte tomu, že to je pre vás to najlepšie.

Karta Lásky na rok 2019 je „NEISTOTA“ –  vášmu vzťahu ste v minulosti nevenovali dostatočnú pozornosť. Partner bol pre vás samozrejmosť, a tak sa nakopili problémy, ktoré ste neriešili. Vzniklo napätie vo vzťahu. Každý očakáva, ako sa zachová ten druhý.

Karta Anjela na rok 2019 je „ZNAMENIE“ – prosili ste nebesá, aby vám pomohli. Znamenia pre vás sú všade, kam sa pozriete. Môže to byť napríklad motýľ alebo vtáčik. Požiadajte anjelov o znamenie, vždy keď to potrebujete.

Rada od anjelov –  každý problém má dve riešenia.

Kľúč k vášmu srdiečku – odpustenie je tvárou šťastia.

Životná cesta – dobré časy prichádzajú. Tých dobrých vecí je čoraz viac. Patróni vám kryjú chrbát. Tešte sa z pekného dobrého, bude toho tento rok dosť.

Čo si máte dopriať v roku 2019:

 • Začnite si plniť svoje sny
 • Láska lieči
 • Uvedomte si, aký ste úžasní

Čo bude pre Vás „naj“ v roku 2019 – radosť z práce, aj dobre vykonanej práce počas rekonštrukcie domu, či bytu.

Čo Vám môže znepríjemňovať rok 2019rodinné stretnutia – matka, svokra.

S láskou v srdci Verona 🙂     

*** Pozrite si aj moje videá – výklady zdarma (týždenné, víkendové, mesačné i denné) na: https://www.youtube.com/channel/UCsE9QBl0n-VOsq_6hMqHYrg

 

Ďakujem za komentár

Pin It on Pinterest

Share This

Ďakujem za zdieľanie

Zdieľaj horoskop so svojimi priateľmi :)