+421 903 386 940 verona@vestiarenuverony.sk

Hlavný výklad je robený cez cigánske karty. To, čo vyjde pri výklade, nie je však alfa a omega, že sa tak musí stať. Karty nám poradia a odhalia situácie, keď je potrebné to alebo ono v našom živote zmeniť. Môžeme situáciu ovplyvniť pozitívne, ale i negatívne. Závisí to od našich myšlienok, postojov k životu, viery a vôle samého seba zmeniť. Zmeny správania sú nám nápomocné. Budúcnosť môže zmeniť ten, kto vyvinie patričné úsilie danú situáciu riešiť. Aj časovo sa môžu niektoré situácie v jednotlivých mesiacoch vymeniť, oddialiť alebo priblížiť.

Pre doplnenie celého výkladu ťaháme i z kariet Lásky, Sebalásky a Anjelských kariet.

Tvrdí sa „že veštenie s cigánskymi kartami je najspoľahlivejšie.“

Blíženci sú pohyblivé znamenie. Prislúchajúci orgán – pľúca, plecia, ramená. Najlepší deň v týždni je streda a noc zo soboty na nedeľu. Páči sa vám fialová, šedá farba. Ochranný amulet je krištáľ, strom na dobitie energie je moruša, rastlina levanduľa, kôpor.

Všeobecný výklad pre znamenie blíženci na rok 2019

 

Celý rok budete riešiť lásku. Aj keď máte lásku pri sebe, nie je to to, po čom túžite, čo potrebujete. Pre vás je však láska dôležitá a vo vzťahu ste vy tí, čo dávajú a nič nedostávajú. Srdiečko je smutné, nešťastné, nenaplnené.

Tento rok vám k tomu tiež nepridá aj nejaký starší člen z rodiny /mama, svokra/. Budete očakávať podporu z tejto strany, ale nepomôžu vám. Skúste popremýšľať, ako by sa to mohlo zlepšiť z opačnej strany. Neukazuje sa tu rozchod, ale ako keby ste zastali na mieste a čo ďalej. Neviditeľné bytosti stoja pri vás a budú vám nápomocní. Majte oči a uši otvorené.

Radosť a veselosť do rodiny prinesie nový človiečik, bábätko. Príde ako dar z jasného neba, prinesie oživenie rodinnej situácie. Konečne pocítite radosť zo života.

Tento rok je pre vás vhodný na životné zmeny. Neodsúvajte to. Ďalší rok sa vám to nemusí podariť. Ak ste nespokojní, v niektorej oblasti vášho života, ako je láska, práca, tak konajte. Tak skoro ďalšiu šancu nedostanete.

Nechváľte sa svojimi úspechmi, ziskmi, či konexiami pred priateľmi, známymi. Prestanú vám závidieť a dajú vám pokoj. Vyhýbajte sa aj úradom, ak sa dá, zbytočne zabijete čas a nič nevybavíte. Najlepšie riešenie pre vás je mailová a telefonická komunikácia. Ušetrí vám to aj kopec času.

Vcelku možno konštatovať, že v  tomto roku sa vám bude dariť viac, ako po minulé roky. Tešte sa zo života, užívajte si pekné chvíle, budete ich mať toho roku dosť.

Ak máte pocit, že vás práca nenapĺňa, hľadajte zmenu. Aj tu vám ide úspech a šťastie. Vhodný čas i na požiadanie o zvýšenie platu. Zaslúžite si to.

Načo si dať pozor v roku 2019

 • Na lásku
 • Na prácu
 • Na nespokojnosť
 • Na peniaze
 • Na rodinu

Čo prinesie radosť v roku 2019

 • Peniaze
 • Zmenu v láske
 • Nový prírastok do rodiny
 • Zmenu práce

LÁSKA

V oblasti lásky cítite tento rok nespokojnosť. Niečo sa pokazilo, niečo sa nevydarilo a zanechalo to vo vás stopy. Očakávate zmenu, ale pokiaľ partnerovi nepoviete to, čo vás trápi, tak sa zmeny nedočkáte. Hore hlavu, prežijete ešte krásne chvíle s milovanou osobou plné lásky a vášne, aj keď sa vám to nezdá.

ZDRAVIE

Už dlhšie vás niečo trápi kvôli zdraviu, no tento rok sa tu ukazuje zlepšenie, ba dokonca až uzdravenie. Pozor ale na stres a depresiu, to je spúšťač všetkých vašich chorôb. Neraz vás potrápi aj chrbát, hlavne medzi lopatkami a tiež nohy. Dodržiavajte pitný režim, vyhnete sa migrénam.

PENIAZE

Rok dobrý na peniaze. Aj keď vás navštívi nejeden nečakaný výdaj, poradíte si. Rezervu máte vcelku dobrú, tak môžete pokojne spať. Aj tento rok sa vám podarí odložiť si peknú sumu. Pozor na podfuky, nelegálne zarábanie financií, môže sa vám to nepekne vypomstiť.

Čo radia cigánske karty blížencom /čo zdokonaliť, rozvíjať/ v roku 2019?

Čo si nedoriešite v tomto roku, ako je práca a láska, tak v budúcnosti už nebude toľko šancí, nebude ani chuť ísť do zmeny. Nespokojnosť v týchto oblastiach sa však bude čoraz viac prehlbovať.

Karta Lásky na rok 2019 je „DAR“  vo vzťahu ste dostatočne obdarovaní, ale nezabúdajte, že ako dávate musíte aj dostávať.

Karta Anjela na rok 2019 je „Hra“doprajte si vo svojom živote radosť a hru. Nezabúdajte, že radosť je dôležitá a vy si môžete dopriať aj luxus dnešnej doby.

Kľúč k vášmu šťastiu – Neposudzuj, šťastie bude tvoje.

Životná cesta – ak chcete niečo zmeniť, neodkladajte to. Pomocníci bdia nad vami, vnímajte znamenia.

Čo si máte dopriať v roku 2019:

 • Vyplačte sa
 • Požiadajte o pomoc
 • Buďte chvíľu sami

Čo bude pre blížencov „naj“ v roku 2018rovnováha v oblastí lásky a práce. Láska lieči všetky rany.

Čo môže znepríjemňovať rok 2019nízke sebavedomie, strach zo zlyhania.

S láskou v srdci Verona 🙂 

*** Pozrite si aj moje videá – výklady zdarma (týždenné, víkendové, mesačné i denné) na: https://www.youtube.com/channel/UCsE9QBl0n-VOsq_6hMqHYrg

 

Ďakujem za komentár

Pin It on Pinterest

Share This

Ďakujem za zdieľanie

Zdieľaj horoskop so svojimi priateľmi :)