+421 903 386 940 verona@vestiarenuverony.sk

Hlavný výklad je robený cez cigánske karty. To, čo vyjde pri výklade, nie je však alfa a omega, že sa tak musí stať. Karty nám poradia a odhalia situácie, keď je potrebné to alebo ono v našom živote zmeniť. Môžeme situáciu ovplyvniť pozitívne, ale i negatívne. Závisí to od našich myšlienok, postojov k životu, viery a vôle samého seba zmeniť. Zmeny správania sú nám nápomocné. Budúcnosť môže zmeniť ten, kto vyvinie patričné úsilie danú situáciu riešiť. Aj časovo sa môžu niektoré situácie v jednotlivých mesiacoch vymeniť, oddialiť alebo priblížiť.

Pre doplnenie celého výkladu ťaháme i z kariet Lásky, Sebalásky a Anjelských kariet.

Tvrdí sa „že veštenie s cigánskymi kartami je najspoľahlivejšie.“

Baran je základné znamenie. Prislúchajúci orgán – hlava, tvár, oči, nervy. Najlepší deň v týždni je utorok a noc z piatka na sobotu. Páči sa vám červená farba. Ochranný amulet je zafír, strom na dobitie energie je dub, rastlina aloe.

Všeobecný výklad pre znamenie barana na rok 2019

 

Láska, láska, láska. To je motto tohto roku. Láska kvitne v každom veku. Aj tí, čo majú nefunkčný vzťah, sa im to zlepší. Konečne. Srdiečko bude tancovať. Pozor ale na pokušenie inde, to vám vaše problémy vo vzťahu nevyrieši.

V minulom roku sa vám niečo podarilo, čo vám prinieslo pohodu a šťastie na srdiečku. Tento rok budete z toho žať úrodu. Aj keď niekedy to nepôjde tak, ako očakávate, v konečnom dôsledku to vždy dopadne dobre. Je to pre vás len skúška, či to naozaj chcete. Tak hore hlavu.

Pozor na cestách, dovolenkách. Na cestách sa ukazuje úplne iný problém, ako by ste čakali. Zaskočí vás to. Pozor aj na prispievanie do štátneho rozpočtu – pokuty, hlavne v zahraničí.

Priateľstvá sa vylepšujú, podávajú pomocnú ruku. Dobrí priatelia vás podržia, pomôžu a kto pri vás nemá byť, odíde. Ale nesmúťte, pustite ich. Odovzdali vám, čo mali a vy to isté. Prídu ďalší.

Keď plánujete zmeniť zamestnanie, preverte si o ňom všetko, čo sa dá. Možno vás terajšia práca nenapĺňa, no v konečnom dôsledku prídete na to, že bola lepšia ako tá iná, ktorá sa vám núka. Zmena práce teda pre vás nemusí znamenať výhru, tak dobre porozmýšľajte. K zvýšeniu rodinného rozpočtu  vám určite tento rok pomôže aj vaša láska. Bude sa vám konečne aj ľahšie dýchať.

Dajte na vaše srdiečko, potom to bude, ako keby vám spadol z neho kameň. Verte, že tento rok, bude pre vás úspešný.

Je tu aj zmena sťahovania, či dokončenia stavby alebo kúpa nehnuteľnosti. Tento rok je na to vhodnejší, ako po iné roky. Konečne pocítite pokoj na duši a budete sa usmievať a nie raz. Spokojnosť a pohoda bude na vás značne viditeľná.

K väčšej spokojnosti vám prinesie aj nejedno pozvanie do spoločnosti, ako je svadba, krstiny, či okrúhle výročia v rodinnom kruhu.

Načo si dať pozor v roku 2019

 • Na lásku
 • Na cesty
 • Na dovolenku
 • Na peniaze
 • Na prácu

Čo prinesie radosť v roku 2019

 • Lásku
 • Bývanie
 • Prácu
 • Oslavy

LÁSKA

Máte s partnerom pekný vzťah. Obaja ste si vzájomne oporou, podporou. Ďalej je tu splnenie si spoločného sna, ako nové bývanie, rekonštrukcia, či kúpa. Toto všetko osoží aj láske. Aj nový prírastok do rodiny môže priniesť veselosť, radosť. Nezadaní, máte vhodný rok na lásku a aj plodenie svojich potomkov. Varovný prst ale ohľadom komunikácie, treba si vypočuť aj druhú stranu a tiež nedovoľte nikomu, aby do vášho vzťahu zasahoval.

ZDRAVIE

Pozor na krvný tlak a stres, ktorý vás sem tam potrápi. Doprajte si častý pohyb, svaly sú stuhnuté. Aj prechádzka v prírode vám spraví dobre. Keď máte sedavé zamestnanie, často precvičujte krčné svalstvo i ramená. Tu, keď sa ozve bolesť, znamená to, že nesiete nevyriešené bremeno, ktoré sa ozýva v tejto podobe. Chrbticu si tiež môžete dať do poriadku pohybom a cvičením. Prospeje vám to a aj vašej láske.

PENIAZE

Ohľadom financií je to lepší rok. Ale ako prídu, tak aj odídu. No presne viete vopred, na čo ich treba použiť. Teda na dobrú vec i na splnenie si vášho sna. Dosť vám s peniazmi tento rok pomôže aj vaša láska. Opatrne ale pri podpisovaní každej jednej zmluvy, prečítať aj 5x kým podpíšete.

Čo radia cigánske karty baranom /čo zdokonaliť, rozvíjať/ v roku 2019?

 

Vaša polovička má tiež niekedy dobré nápady, aj keď sa vám to nezdá. Verte, niekedy je dobré vlastnú tvrdohlavosť zahodiť. Nenadarmo sa vraví „ si tvrdohlavý ako baran.“

Karta Lásky na rok 2019 je „OSUD“ ste v požehnanom partnerskom vzťahu alebo manželstve, kde je istota, láska a stabilita. Môžete sa spoľahnúť jeden na druhého, ste dobre zohratou dvojicou.

Karta Anjela na rok 2019 je „NOVÉ ZAČIATKY“prichádzajú ku vám nové možnosti, nové príležitosti a nové skúsenosti.

Rada od anjelov – tvrdohlavosťou nič nedosiahnete.

Kľúč k vášmu srdiečku – nestrácajte dnešnú radosť premýšľaním o zajtrajšku.

Životná cesta – ostaňte sami sebou. Vážte si, čo vám život dal. Za lásku i peniaze, za pohodu na duši, ďakujte!

Čo si máte dopriať v roku 2019:

 • Zvoľte si iný smer
 • Na chvíľu sa uchýľte do samoty
 • Stanovte si hranice

Čo bude pre baranov „naj“ v roku 2019 – radikálna zmena vášho života

Čo Vám môže znepríjemňovať rok 2019nespokojnosť v práci. Nájdite tam niečo pozitívne, pozrite sa na to z opačnej strany a bude lepšie a ľahšie.

S láskou v srdci Verona 🙂

*** Pozrite si aj moje videá – výklady zdarma (týždenné, víkendové, mesačné i denné) na: https://www.youtube.com/channel/UCsE9QBl0n-VOsq_6hMqHYrg

 

Ďakujem za komentár

Pin It on Pinterest

Share This

Ďakujem za zdieľanie

Zdieľaj horoskop so svojimi priateľmi :)