+421 903 386 940 verona@vestiarenuverony.sk

Všeobecný výklad pre znamenie raka na rok 2018.

Rok 2018 je pre rakov veľkou zmenou. Končí sa jedna kapitola života a nastupuje lepšia a krajšia. Celý rok budete riešiť prácu. Prenášate si niečo nové, nejaký nový posun v práci z roku 2017. A ďalšie zlepšenie prinesie rok 2018. Ak ste náhodou živnostník, tak príde finančné zlepšenie – viac zákaziek, práce. Práca vám bude prinášať uspokojenie a radosť po celý rok. Idú aj odmeny a viac peňazí za dobre vykonanú prácu, ktoré potešia vás a aj blízkych.

V roku 2018 si treba dať pozor na doklady, peňaženku. Máte tu zlodeja, ktorý narúša pokoj na duši. Máte tu potom vybavovačky na úradoch, čo nepridá na psychike.

V tomto roku tu máte aj rodinné stretnutie – oslava v inom meste ako pôsobíte a nejako budete mať pocit sa tomuto stretnutiu vyhnúť. Ale odporúčam vám isť. Prídete na nové myšlienky a oddýchnete si. Stretnete sa tu s niekým, s kým ste sa dlho nevideli a bol vám tento človek blízky.

Plánujete v tomto roku aj dovolenku. A aj keď sa zdá, že to nevyjde, tak sa to podarí. Je to zahraničie a idete.

Troška v tomto roku budete riešiť mladú ženu, ktorá Vás oberá o pokoj a budete mať s ňou konflikty. Idete niečo riešiť aj so starším mužom, ohľadom nejakej veci a nepôjde to tak, ako by ste chceli. Tento muž vás chce o niečo pripraviť. Tak opatrne s kúpou alebo predajom niečoho, je tu strata.

Dostanete darček od ženy ktorý vás poteší. Máte tu aj nejaké úradné záležitosti /môže to byť aj otvorenie živnosti/, kvôli ktorým budete musieť vycestovať do iného mesta. Je tu správa, veselosť od mladého muža, ktorá vám dá šťastie, pohodu.

V rodinnom kruhu bude striedavo oblačno. Aj keď budú hádky ustojíte to. Budete často držať v ruke peniaze a premýšľať, kde ich skôr dať alebo čo skôr zaplatiť. Máte tu aj časté nečakané výdaje, ktoré budú narúšať pokoj v rodine.

Nezadaní tu majú vzťah, ale nie je to vzťah dlhodobý. Stále tu budete niečo postrádať a partner vám to nedá.

Máte tu v tomto roku aj zlepšenie vzťahu so staršou ženou. Toto zlepšenie vzťahu je pre vás veľmi dôležité. Je to veľký posun dopredu, hlavne v potrebe odpúšťania. S touto ženou tu máte aj časté stretnutia.

Načo si dať pozor v roku 2018

  • Na zlodeja – doklady, peňaženka
  • Na peniaze
  • Na staršieho muža

 

Čo prinesie radosť v roku 2018

  • Peniaze
  • Pokoj na duši, šťastie

 

LÁSKA

V láske máte šťastie. Ste bohatí na rozdávanie lásky, šťastia, spokojnosti pre blízku osobu. Ste dobrou oporou, podporou. Váš vzťah s partnerom/kou prekypuje bohatstvom nielen citovým, ale aj finančným. Všetkého máte nadostač, ako duchovného, tak aj materiálneho. Váž vzťah je preplnený takým množstvom lásky, ktorú ste v minulosti nemali.

Nezadaní tu majú vzťah, ktorý tu ide, ale nedáva naplnenie. Vy dávate, ale vám sa nič nevráti. Budete hľadať ďalej, kým nepríde to, čo má. Rovnocenný vzťah.

ZDRAVIE

Láska lieči, tak odporúčam časté objatia. V tomto roku budú troška trápiť ženy vaječníky a mužov prostata. Tiež sa tu ukazujú zdedené zdravotné problémy po otcovi. Pozor na časté prechladnutia, ťažšie dýchanie, nohy aby boli v teple. Treba viac dbať na pitný režim, ale nie alkoholový. Keď ste v strese objímajte strom vŕby alebo si odtrhnite konárik, listy a žmoľte ich často v ruke. Je to Vaše dobitie energiou.

PENIAZE

Rok 2018 sa ukazuje veľmi dobre na peniaze. Aj keď tu máte nečakané výdaje, vždy si poradíte a peniaze sa vám vrátia. Viete a aj ste si vždy vedeli poradiť a tak to bude aj ďalej. Pozor na kúpu alebo predaj, máte tu zlodeja pri tom a aj zlodeja pri peňaženke. Ale zisky v tomto ruku sú väčšie ako v minulom. Môžete si viac dopriať a aj isť na dovolenku. Ak chcete investovať do firmy, nehnuteľnosti je vhodný čas v tomto roku. Ale opatrne sa správajte k peniazom, neberte ich ako samozrejmosť, ale ako dobrého priateľa, aby sa ku vám vracali stále späť. Peniaze radi voňajú, tak ich raz za čas postriekajte vôňou, ktorú používate. Budú vám za to vďačné a nebudú chcieť od vás tak skoro odísť.

Čo radia cigánske karty rakom /čo zdokonaliť, rozvíjať/ v roku 2018?

Naučte sa nebrať príliš veľké ohľady na druhých. Už stačilo. Začnite myslieť v prvom rade na seba, sebe doprajte. Užívajte život na 100%. Začnite si plniť svoje sny a túžby. Anjeli stoja pri vás.

Nezaoberajte sa starými, nedoriešenými vecami. To je už za vami.

Karta Lásky na rok 2018 je „DAR“ vo vzťahu ste dostatočne obdarovaní láskou aj malými darčekmi. Nezabudnite ale, že ako dostanem, tak aj treba rovnako dávať. Opätujte pozornosť pozornosťou. City prejavujte v takej rovnováhe, akej ich aj dostávate.

Karta Anjela na rok 2018 je „OSLAVY“dobrá správa. Existuje dôvod k oslavám a nastal čas, aby ste sa radovali z plodov vašej práce.

Odkaz od anjelov – Naplňte svoje sny. Anjeli sú pri vás! Nebojte sa !

Životná cesta – kráčate malými krokmi dopredu za svojím snom. Vaše sny sú na dosah. Šírite radosť, pokoj, šťastie do svojho okolia a aj budete naďalej.

Čo si máte dopriať v roku 2018:

  • požiadajte o správne „vedenie“ pre naplnenie svojich potrieb
  • naplánujte si posvätné stretnutie so sebou samým
  • rozbehnite sa za svojimi snami

 

Čo bude pre rakov „naj“ v roku 2018 –  každú situáciu, čo budete riešiť, doriešite pozitívne.

Čo vám môže znepríjemňovať rok 2018 –  budete často nevyrovnaní.

Hlavný výklad je robený cez cigánske karty. To, čo vyjde pri výklade, nie je však alfa a omega, že sa tak musí stať. Karty nám poradia a odhalia situácie, keď je potrebné to alebo ono v našom živote zmeniť. Môžeme situáciu ovplyvniť pozitívne, ale i negatívne. Závisí to od našich myšlienok, postojov k životu, Viery a vôle samého seba zmeniť. Zmeny správania sú nám nápomocné. Budúcnosť môže zmeniť ten, kto vyvinie patričné úsilie danú situáciu riešiť. Aj časovo sa môžu niektoré situácie v jednotlivých mesiacoch vymeniť, oddialiť alebo priblížiť.

Pre doplnenie celého výkladu ťaháme i z kariet Lásky, Sebalásky a Anjelských kariet.

Tvrdí sa „že veštenie s cigánskymi kartami je najspoľahlivejšie.“

Rak je vodné znamenie. Prislúchajúci orgán – žalúdok. Najlepší deň v týždni je pondelok a noc zo štvrtka na piatok. Páči sa vám strieborná farba. Ochranný amulet je smaragd, strom na dobitie energie je vŕba.

S láskou v srdci Verona     

 

Ďakujem za komentár